Bijgesteld: Veiling levert bijna 12.000 euro op!

 In Algemeen

Laatste nieuws:  de veiling heeft nog meer opgebracht! De teller staat op bijna 12.000 euro!

Werkelijk geweldig! De veiling van de originele foto’s van de presentatoren van fotograaf Michel Campfens liep verschrikkelijk goed. Veilingmeester Mart Smeets zorgde voor een wervelende en wervende gebeurtenis. De 12 prachtige fofo’s en 2 tickets voor Soldaat van Oranje brachten uiteindelijk bijna 12.000 euro op ! Iedereen geweldig bedankt!

Actuele berichten

Plaats een reactie

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Vul uw zoekwoord in en geef Enter.